طراحی لوگوی شرکت ها راهی برای رشد برندها

طراحی لوگوی شرکت ها راهی برای رشد برندها

طراحی لوگوی شرکت ها راهی برای رشد برندها 800 187 netpayadar3

طراحی لوگوی شرکت ها چنانچه به خوبی انجام گیرد، موجب تمایز میان آنها و رقبایشان خواهد شد. چرا که لوگو در حقیقت چهره ی شرکت ها و برندهای تجاری محسوب می شود.

لوگوی شما بخشی از استراتژی برندسازی است که موجب می شود مشتریان به خوبی شما را شناسایی کنند و رونق کسب و کار شما را در برخواهد داشت و موجب می شود خدمات یا محصولاتی که به آنها ارائه می دهید نمود بهتری داشته باشند. به یاد داشته باشید قبل از ایجاد لوگو، روند برندسازی مطمئنی را در پیش گرفته باشید، چرا که لوگو تنها یک نشانه و آگهی کوچک است که می تواند از فرآیند پیشِ روی برند شما حمایت کند.

 

در طراحی لوگو، زمانی که استراتژی مناسبی پشت آن داشته باشید، موجب خواهد شد تا پیام شما به خوبی و به آسانی به مخاطب منتقل شود. این مسأله می تواند موجب گسترش و قدرت استراتژی شما گردد تا بهتر از قبل توسط مشتریان شناخته شوید.

طراحی لوگوی شرکت، ارزش و هدف شما را نشان می دهد. بنابراین قبل از اینکه اقدام به طراحی آن نمایید، اطمینان حاصل کنید که ارزش و هدفتان کاملاً تعیین شده باشد. پیامی که می خواهید به مخاطب منتقل کنید را به خوبی مشخص کنید، در این صورت لوگوی شرکت قادر خواهد بود تا به وضوح آن را به مخاطب انتقال دهد. به یاد داشته باشید همواره یک ارتباط قوی میان برند و لوگوی شرکت برقرار کنید. در طراحی لوگو دقت کنید که نشانه ی شما از تاریخ یا زمان خاص مبرا باشد.

 

برند شما همواره نیازمند استفاده از لوگوی شماست. با رشد و تغییر تکنولوژی های مختلف، لوگوی شرکت نیازمندِ به روز شدن نیست. در این مسأله حفظ ثبات بسیار حائز اهمیت است. این بدین معنی است که مصرف کنندگان و مشتریان برای مدت های طولانی شما را از روی نشانه ی خاصی تشخیص خواهند داد. بنابراین دقت و حساسیت کافی به خرج دهید، چرا که این نشانه سالیان سال نماد حضور شما در بازار و رقابت با دیگران خواهد بود.

دیدگاهی بگذارید

  کار ما چیست؟

  کار اصلی ما مشاوره و طراحی لوگو، کارت ویزیت، ست اداری، طراحی کاراکتر و تصویرسازی، کاتالوگ، پوستر و تراکت، فولدر ، بروشور، کتاب و مجله، کاور و لیبل موزیک، بیلبورد و بنر شهری، استند و پاپ آپ، منوی رستوران، جعبه و بسته بندی محصولات و طراحی سررسید و تقویم است.

  آدرس دفتر : احمد آباد – بین عارف 10 و12 – پلاک 27

  شماره های تماس : 051-38423845 – 09303523773

  چون شما از گوگل وارد سایت ما شدید و هنوز با سایت ما کار ندارید پیشنهاد ویژه ای برایتان داریم 
  همین الان اطلاعت را کامل کنید تا همکاران ما برای مشاوره رایگان با شما تماس بگیرند.
  پیشنهاد من به شما!
  close-link

  پیشنهاد ویژه فقط برای یک بار
  طراحی پک کامل سازمانی با ۶۰ درصد تخفیف 
  لینک و کد تخفیف را دریافت کنید!!

  یک پینشهاد خوب
  همین الان کلیک کنید!
  close-link